Wideo z drona

Korzystam z drona DJI Phantom 3 Professional oraz DJI Mavic2 Zoom. Urządzenia wykorzystują system lokalizacji GPS GLONASS pozwalający na dokładne określenie pozycji. Drony jest wyposażone są w kamerę wideo rejestrującą obraz w jakości 4K, pozbawioną efektu rybiego oka.
Dron DJI Phantom Professional 3 pozwala na łatwe nagrywanie wideo z powietrznej perspektywy. Dzięki zastosowaniu kamery rejestrującej obraz w jakości 4K, uzyskujemy przejrzysty obraz o kącie widzenia 94 st. Kamera drona umożliwia wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 MP.
Kamera DJI Mavica posiada 12-megapikselową matrycę 1/2.3 cala z aż czterokrotnym zoomem (w tym dwukrotnym zoomem optycznym 24-48 mm), DJI Mavic 2 Zoom jest idealny do uchwycenia dynamicznych perspektyw. od szerokiego kąta przez średni kadr aż po wiele innych kreatywnych zestawień.
Kurs operatora bezzałogowych statków powietrznych VLOS, BVLOS oraz warsztaty filmowe Da Vinci Resolve 15 zrealizowałem w Droneland.pl. Świadectwo kwalifikacji UAVO uzyskałem w styczniu 2019r.
Od początku lutego 2019 roku przyjmuję zlecenia na usługi w super konwencji, rejestracji dynamicznego obrazu z powietrza.  Moje dotychczasowe ujęcia można zobaczyć w galerii. Będę się specjalizował w realizacji materiału na potrzeby sportu, dydaktyki i treningu. Zapraszam do współpracy!!!

Zapraszam do oglądania moich przykładowych realizacji z powietrza na kanale YouTube - Polska okiem drona.